Rusza kampania DO USŁUG - FOR Talks

Rusza kampania DO USŁUG

Trudno Ci pozyskać właściwych pracowników? Nie odpisują na Twoje ogłoszenia o pracę?

Dzwonią, ale nie przychodzą na spotkania? Zwalniają się bez uprzedzenia? Nie można ich zmotywować i zaangażować. Nic dziwnego. Coraz mocniej i dotkliwiej doświadczasz tego, że rynek pracodawcy zmienił się w rynek pracowników. Ruszamy w Polskę, aby wspólnie z najskuteczniejszymi praktykami na rynku gastronomicznym znaleźć rozwiązania. Zapraszamy do dialogu. Śledź działania na madetalk.pl. Dołącz do nas na maderestaurant.pl. Jesteśmy DO USŁUG.

Obecnie największym wyzwaniem branży HORECA jest brak zaangażowanych i kompetentnych pracowników. Problem ten stał się tematem przewodnim kampanii informacyjno-edukacyjnej „DO USŁUG”, w ramach której podejmujemy szereg działań mających na celu z jednej strony szerzenie dobrych praktyk w zakresie zarządzania ludźmi, a z drugiej strony pokazanie, że branża HORECA to również wiele atrakcyjnych miejsc pracy i przestrzeń do rozpoczynania nowych przedsięwzięć biznesowych.

Na stronie MADETALKS.pl rozmawiamy z przedstawicielami kadry zarządzającej w branży HORECA: uznanymi szefami kuchni, skutecznymi menedżerami i cenionymi restauratorami, którzy tworzą rentowne i popularne restauracje.  To oni przez pryzmat skutecznego biznesu skalibrują najważniejsze narzędzia pozwalające na skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi. Będziemy mówić o marce pracodawcy, skutecznej rekrutacji oraz zwalnianiu z klasą, o motywowaniu i angażowaniu, o budowaniu lojalności pracownika i klienta. Porozmawiamy o sprzedaży przez pryzmat unikalnego doświadczenia klienta.

W ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej DO USŁUG podjęliśmy wyzwanie i mierzymy się z największymi trudnościami i mitami trawiącymi polską gastronomię. Poprzez działania ogólnopolskie podejmujemy się kreowania wzorców i propagowania dobrych praktyk biznesowych łącząc i zachęcając do dialogu restauratorów, dostawców, szefów kuchni, menedżerów. Tworzymy platformę komunikacji i dialogu poprzez MADE RESTAURANT.PL, czyli cykl wydarzeń na terenie całej Polski oraz cykl konferencji lokalnych, rozmów z właścicielami najpopularniejszych restauracji przy serwowanym przez nich śniadaniu. Odwiedzimy Kraków, Warszawę, Poznań, Trójmiasto i Wrocław. Dołącz do nas!

Czekamy na Ciebie. Zespół MADE.

Więcej o nas na www.madesolutions.com.pl

 

Zapisz mnie do newslettera FOR (możesz się wypisać w dowolnym momencie). Zaznaczenie oznacza akceptację regulaminu,