PRACA w FOR Solutions - Specjalista do działań PR & Kreowania Wydarzeń - FOR Talks

PRACA w FOR Solutions – Specjalista do działań PR & Kreowania Wydarzeń

FOR Solutions zaprasza do współpracy kreatywnego, dobrze zorganizowanego i doświadczonego SPECJALISTĘ do działań Public Relations & Kreowania Wydarzeń.

Jeśli chcesz kochać swoją pracę i rozwijać się każdego dnia dołącz do naszego zespołu!

Będziesz zajmować się takimi projektami jak:
– DineArt – sztuka wokół stołu
– Dr Irena Eris Tasty Stories by Hotele SPA
– Dinner with a View

oraz oczywiście…
MADE Restaurant

Co Cię czeka?
– Ciężka praca w gronie pasjonatów
– Burze mózgów, czyli ocean kreatywności
– Podróże po Polsce i międzynarodowe wiraże
– Codzienne odkrywanie swoich możliwości i
– Nieustanny rozwój, na którego punkcie mamy … 🙂

Ale przede wszystkim…
– Praca z obdarzonymi fantazją ludźmi z branży HORECA: restauratorami, dostawcami, szefami kuchni, producentami…

Jeśli szukasz świeżości, zmiany, przygody i pozytywnego łopotania serca na myśl o każdym kolejnym projekcie i dniu w pracy:
– Wyślij CV lub prezentację opisującą Twoje sukcesy
– A w mailu podaj 3 najciekawsze wydarzenia z 2018 roku w naszej branży.

Niestety nie idziemy na kompromisy musi być NAJ 🙂

Ślij bezpośrednio do Agnieszki Malkiewicz
am@madesolutions.com.pl

Czas start! Czekamy na Ciebie do 05.02.2019.*

 

*** 

*Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest przysłanie podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MADE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych udostępnionych przez mnie w związku z prowadzoną rekrutacją, w celu prowadzenia tej rekrutacji.

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przez MADE Sp. z o.o. innych rekrutacji na stanowiska odpowiadające moim kwalifikacjom i doświadczeniu zawodowemu.”

***

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Państwa dane osobowe są administrowane przez MADE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Państwa dane osobowe są gromadzone poprzez strony internetowe w przypadku gdy zechcą Państwo poprzez dedykowany formularz wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji marketingowej, w tym newsletterów dotyczących naszych usług oraz innych informacji dotyczących branży gastronomicznej. Administrator może również przetwarzać dane w jego usprawiedliwionych celach, jakim jest w szczególności marketing bezpośredni produktów i usług oraz badanie satysfakcji Klienta. Gromadzimy również informacje z Państwa urządzeń i aplikacji jakich wykorzystujecie do skorzystania z naszych stron internetowych, takie jak adres IP.
Odbiorcami Państwa danych są dostawcy usług poczty elektronicznej, rozwiązań informatycznych gromadzących dane niezbędne do wysyłki newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych, przysługujących Państwu uprawnień oraz czasu przetwarzania danych osobowych zamieszczone są w Polityce Prywatności zamieszczonej na stronie www.forsolutions.pl/polityka-prywatnosci/.

 

MADE Sp. z o.o. oświadcza, że dane osobowe kandydatów do pracy będą przetwarzane przez rok od zakończenia rekrutacji, w związku z którą udostępnione zostały dane. Jednocześnie MADE Sp. z o.o. informuje, że dane takie nie będą udostępniane innym podmiotom. Wyrażona powyżej zgoda może być w każdym czasie cofnięta, co oznaczać będzie zaprzestanie przetwarzania danych dla celów rekrutacji w MADE Sp. z o.o. Osobom, których dane dotyczą przysługuje prawo dostępu, sprostowania danych, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia oraz sprzeciwu, które mogą być realizowane po złożeniu odpowiedniego wniosku na adres pl. Inwalidów 10, 01-552 Warszawa. Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych w Polityce prywatności.

 

Zapisz mnie do newslettera FOR (możesz się wypisać w dowolnym momencie). Zaznaczenie oznacza akceptację regulaminu,