ŚWIĄTECZNE WIZYTY RESTAURACJI W DOMACH GOŚCI. MojStolik.pl zaprasza do wspólnego stołu - FOR Talks
MojStolik.pl zaprasza do wspólnego stołu

ŚWIĄTECZNE WIZYTY RESTAURACJI W DOMACH GOŚCI. MojStolik.pl zaprasza do wspólnego stołu

MojStolik.pl tworzy bazar świąteczny on-line i zaprasza do udziału w wyjątkowej kampanii świątecznej. Poprzez szeroką komunikację ofert świątecznych oraz zestawów upominkowych od współpracujących restauracji, twórcy platformy chcą nie tylko pomóc branży teraz, gdy jest zamknięta, ale też wesprzeć ją w przygotowaniach do ponownego startu po zniesieniu obostrzeń.

 

W tej chwili do udziału w akcji zgłosiło się kilkanaście znanych i cenionych restauracji z całej Polski. Możemy je znaleźć na portalu i w aplikacji MojStolik.pl. Organizatorzy kampanii zachęcają kolejne miejsca do dołączania i tym samym współtworzenia z Gośćmi ich wigilijnych stołów. Podkreślają, że dzięki współpracy MojStolik.pl z agencją FOR Solutions, świąteczne oferty restauratorów mogą dotrzeć do ponad 100 tysięcy gości.

 

MOJSTOLIK.PL JAKO BAZAR ON-LINE ŚWIĄTECZNYCH OFERT RESTAURACJI

Aby ułatwić skorzystanie z ofert, MojStolik.pl utworzył specjalną, dedykowaną podstronę, na której chętne osoby znajdą wspomniane MENU świąteczne z różnych miejsc, szczegóły dotyczące jego zamawiania, a także prezentację w formie zdjęć i wizytówki restauracji.

Restauracja ZaKładka Kraków

Źródło zdjęcia: ZaKładka Bistro de Cracovie w Krakowie 

Restauracja Belvedere

                                  Źródło zdjęcia: Restauracja Belvedere w Warszawie

 

Media społecznościowe, obecność na portalach do zamawiania jedzenia czy rezerwowania stolików w restauracjach, jak u nas, prowadzenie blogów kulinarnych oraz współpraca z mediami branżowymi to obecnie must-have każdego restauratora, który walczy o to, by Goście o nim nie zapomnieli. Dlatego postanowiliśmy użyczyć restauracjom naszych narzędzi marketingowych, włącznie z SMS-ami, mailingami i newsletterami, aby z ich ofertami dotrzeć do jak najszerszego grona osób. Dzięki temu wszyscy – my, restauracje, szefowie kuchni i goście będziemy tworzyć wspólne świąteczne stoły – opowiada Klaudiusz Kobylecki, członek zarządu MojStolik.pl.

Oferty prezentowane przez restauracje są różnorodne. Poza tradycyjnym karpiem w galarecie, czerwonym barszczem z uszkami z grzybami czy kutią, możemy spróbować śmiałych i oryginalnych połączeń, jak np. tatar z turbota z Oberży pod Czerwonym Wieprzem w Warszawie lub orientalna zupa rybna na wywarze z ośmiornicy z łososiem z restauracji Malika w Gdyni. Wszystko po to, by każdy mógł spróbować dań ze swojej ukochanej restauracji, które będzie pasowało do jego wymarzonej wizji Świąt. Restauracje oprócz dostarczenia do domów świątecznych potraw, umożliwiają zamówienie upominków dla bliskich. W pakietach goście mogą znaleźć wiele ciekawych produktów: wyselekcjonowane wina, przygotowane przez Szefów Kuchni praliny i słodkości, autorskie smaki i przetwory zamknięte w  ładnych, obrendowanych opakowaniach i wiele ciekawych produktów, których mogliśmy spróbować do tej pory tylko na miejscu. Atrakcyjne oferty oraz starania restauracji mają nie tylko zachęcić do korzystania z ich ofert, ale także przypomnieć Gościom, jak ważne w ich codziennym życiu są ulubione miejsca, ukochane smaki i restauracyjna atmosfera.

 

DŁUGOFALOWE WSPARCIE RESTAURACJI

Oprócz różnorodnych sposobów prezentacji ofert i zestawów świątecznych restauracji, organizatorzy przygotowali szereg  działań, które mogą pomóc gastronomii wystartować po nowym roku. Wynosy i dowozy są dla wielu rozwiązaniem tymczasowym, a żeby przetrwać należy myśleć długofalowo.

MojStolik.pl nie zamyka się wyłącznie na współpracujące już z nami restauracje, których w tej chwili jest ponad 70. Zapraszamy do naszej rodziny nowe miejsca, gdzie już wkrótce goście będą mogli bezpiecznie, szybko i łatwo zarezerwować stoliki i poczuć się ugoszczeni na miejscu – mówi Agnieszka Małkiewicz, Członek Zarządu MojStolik.pl i Prezes Zarządu FOR Solutions. W tym celu przygotowaliśmy dla restauratorów atrakcyjną ofertę. Jeśli do końca grudnia zdecydują się na współpracę z nami, otrzymają od nas bonus wartości 2 miesięcy bez opłat abonamentowych oraz bezpłatną usługę IVR optymalizującą kontakt z gościem.

 

W kampanii swoje oferty przedstawiają znane i lubiane restauracji z całej Polski:
Zakładka Bistro de Cracovie w Krakowie, La Maddalena we Wrocławiu, Malika w Gdyni i Machina Eats&Beats w Gdańsku. W Warszawie
mieszkańcy stolicy mogą zamówić świąteczne potrawy m.in.: z Oberży pod Czerwonym Wieprzem, ELIXIR by Dom Wódki, Bibendy, Belvedere, BARaWINO, Banjaluki, restauracji SingSing.

Do akcji wciąż mogą dołączać kolejne lokale gastronomiczne, do czego zachęcają organizatorzy.

***

Szczegóły dotyczące skorzystania z ofert i zamówienia zestawów upominkowych znajdują się na stronie: TUTAJ!

Chęć udziału w świątecznej kampanii MojStolik.pl można zgłaszać, pisząc na adres kontakt@mojstolik.pl.

 

***

ORGANIZATORZY AKCJI

Mojstolik.pl to polski system stworzony przez grupę przyjaciół – tajemniczych miłośników dobrego jedzenia i sztuki goszczenia w restauracjach. To technologiczne rozwiązanie, które pomaga budować społeczność wokół miejsc atrakcyjnych przez dobrą kuchnią oraz szacunek dla czasu i przyzwyczajeń swoich lojalnych gości. Mójstolik.pl to coraz większa grupa restauracji, które wspólnymi siłami robią wszystko, aby polska gastronomia była utożsamiana z doskonałą jakością, dbałością o detal i szacunkiem dla fanów spędzania czasu przy stole z przyjaciółmi, rodziną, czy partnerami w biznesie. Założyciele sytemu przełożyli swoją restauracyjną pasję na język technologiczny i dzięki temu powstał gastronomiczny portal i aplikacja, które łączą ludzi przy stołach najbardziej cenionych i popularnych restauracji w Polsce.
www.mojstolik.pl

FOR Solutions to agencja komunikacji i kreowania wydarzeń dla branży Food & HORECA. W swojej codziennej pracy agencja FOR buduje strategie marketingowe, zajmuje się działaniami PR, obmyśla niestandardowe wydarzenia, inicjuje spotkania i buduje relacje, które pozwalają Klientom rozwijać ich biznes. W tym celu stworzono MADE FOR Restaurant, cykl biznesowych spotkań, które będą rozwijane z jeszcze większą determinacją. FOR Solutions kładzie nacisk na integrację branży. Projektuje wydarzenia tak, by stwarzać przestrzeń do networkingu oraz wymiany doświadczeń i inspiracji. Dlaczego? Bo wg FOR Solutions branża gastronomiczna to przede wszystkim ludzie. A FOR Solutions to miejsce, gdzie wychodzi się poza granice standardowych działań marketingowych.
www.forsolutions.pl

***

Kontakt dla mediów:

Karolina Kawka-Koper
kontakt@mojstolik.pl

Zapisz mnie do newslettera FOR (możesz się wypisać w dowolnym momencie). Zaznaczenie oznacza akceptację regulaminu,