„W te Święta zamawiam online!”. W Krakowie ruszyła interaktywna mapa z ofertą świąteczną - FOR Talks
Interaktywna mapa Krakowa

„W te Święta zamawiam online!”. W Krakowie ruszyła interaktywna mapa z ofertą świąteczną

Miasto Kraków przygotowało kolejną inicjatywę, która ma pomóc lokalnym przedsiębiorcom stawić czoła skutkom pandemii i ograniczeniom, z jakimi muszą się borykać. Jest to interaktywna mapa z ofertą świąteczną, dzięki której przedsiębiorcy mogą promować swój świąteczny asortyment i zachęcać mieszkańców do bezpiecznych zakupów przez internet.

 

„W te Święta zamawiam online!” – pod takim hasłem Kraków promuje ofertę krakowskich przedsiębiorców, rzemieślników i firm. Wszystko po to, by zachęcić mieszkańców do wspierania lokalnych producentów oraz do zakupów świątecznych w globalnej sieci, a jednak bardzo lokalnie. To kolejny projekt miasta Krakowa, które chce w trudnym czasie pandemii pomóc klientom w dotarciu do firm, borykających się z ograniczeniami w bezpośredniej sprzedaży.

Zachęcamy do przyłączenia się do projektu także wszystkich przedstawicieli branży gastronomicznej. W okresie kiedy niemożliwe jest świadczenie usług restauracyjnych, oferta interaktywnej mapy produktów i usług świątecznych umożliwia skuteczne dotarcie do klientów.

Aby znaleźć się na mapie, wystarczy wypełnić krótką ankietę (znajduje się ona TUTAJ!) i określić, co oferuje przedsiębiorca. Na podstawie podanych informacji, firma zlokalizowana zostanie na mapie, a mieszkańcy Krakowa i okolic będą mogli skorzystać z jej propozycji.

Projekt „W te Święta zamawiam online” będzie trwał do 6 stycznia 2021 roku.

Najnowsza, świąteczna inicjatywa jest naturalnym następstwem już działających i dobrze prosperujących map miejskich: Jestem aktywny czy Mapy krakowskiej gastronomii, którą codziennie odwiedza blisko 6 tys. osób .

Więcej informacji o interaktywnej mapie z ofertą świąteczną: TUTAJ!

***
Źródło tekstu: Urząd Miasta Krakowa
Grafika: Paweł Krzan

Zapisz mnie do newslettera FOR (możesz się wypisać w dowolnym momencie). Zaznaczenie oznacza akceptację regulaminu,