Zaplanuj już dziś spotkanie #RazemPrzyStole - FOR Talks

Zaplanuj już dziś spotkanie #RazemPrzyStole

Minął kolejny tydzień naszej izolacji. Za oknem słońce, w sercach nadzieja, a w głowach świadomość, że nawet najgorsze chwile kiedyś się kończą. Pewnie macie już dosyć rozmów z bliskimi przez telefon i oglądania ukochanych twarzy na ekranach smartfonów i komputerów. Także biznesowe spotkania na ekranie tracą na jakości i bliskości relacji. Na szczęście już niebawem to się może zmienić!

 

Źródło: Finebite

Finebite pod patronatem Taste Masters i Żółtego Przewodnika Gault&Millau organizuje akcję ogólnopolskiego planowania lepszego jutra. Akcja Vouchery na Przyszłość daje Wam możliwość zaplanowania spotkań z bliskimi i zaczarowania rzeczywistości, a jednocześnie wsparcia ulubionych knajpek i restauracji. Bo nic nie jednoczy bardziej niż stół!

Więcej o akcji Vouchery na Przyszłość dla Restauracji podczas
Kryzysowej konferencji on-line MADE FOR Restaurant – 12.05.2020

 

BEZPŁATNA REJESTRACJA – TUTAJ!

Zarezerwuj stolik dziś – świętuj, gdy gastronomia ponownie się otworzy

Wybór miejsc jest ogromny, ponieważ do akcji dołącza coraz więcej restauracji, kawiarni i cukierni z całej Polski. Do wsparcia w myśl zasady jeden za wszystkich, wszyscy za jednego dołączają również branżowi eksperci.

Zanurzeni w koronawirusowej rzeczywistości, która ogarnęła świat, pomimo smutku, obaw, znużenia i niepewności czujemy, że nie tylko wiosna budzi nas do życia. Już niemal czuć zapach odzyskanej wolności i na nowo układanych spraw. Już niebawem! Tymczasem dbajcie o siebie i bliskich, zostańcie w domu, jednocześnie planując wspólne radosne spotkania i wielkie wyjścia. To naprawdę nastąpi. A wspólne przygotowania i planowanie tylko je przyspieszy i urealni. Spotkajmy się razem przy stole!Justyna Adamczyk, Redaktor naczelna Gault&Millau Polska.

Jak dokładnie działają Vouchery na Przyszłość? To bardzo proste. Wystarczy, że z listy lokali wybierzesz swój ulubiony, a następnie zakupisz voucher o dowolnej wartości. Pomysłodawcy prześlą Twój voucher na mail, restauracja natychmiast otrzyma wpłatę, a kiedy tylko zakończy się izolacja Ty będziesz mógł ponownie celebrować czas, tak jak lubisz z bliskimi, w ulubionych miejscach. Co istotne – voucher zachowa ważność do 30 czerwca 2021.

Zaplanuj spotkanie już dziś, abyśmy po okresie izolacji mieli dokąd wracać.

Sprzedają się nieźle, ciągle dołączają do nas nowe miejsca, mamy ich już 300. Jest też opcja wysłania takiego vouchera jako prezentu, bo ludzie, nie mogąc się spotkać z bliskimi w restauracjach, zaczynają odczuwać tęsknotę. Wymyśliliśmy, że pomoc restauracji to jedno, ale to też fajny pomysł na wysłanie komuś on-line prezentu, sygnału, że już się umawiamy na wizytę w ulubionej kawiarni, cukierni, restauracji, a pójdziemy tam, gdy wszystko już ruszy – mówi Maciej Piwko, CEO Finebite.

***

Więcej informacji o akcji Vouchery na Przyszłośćhttps://vouchers.finebite.co/pl/

#RazemPrzyStole

***

Zapisz mnie do newslettera FOR (możesz się wypisać w dowolnym momencie). Zaznaczenie oznacza akceptację regulaminu,